O firmie Terex

Nasza firma zajmuje się profesjonalną produkcją maszyn do natrysków i wdmuchów, jak również kompleksową obsługą: posiadamy przeszkolone ekipy zajmujące się obsługą maszyn u klienta, prowadzimy wynajem samych maszyn oraz serwis.

W swojej branży mamy ponad 20 letnie doświadczenie oraz klientów w całej Europie. Setki sprzedanych maszyn oraz wiele rekomendacji firm takich jak: PAROC Polska, ISOVER, URSA, PROMAT świadczą o najwyższej jakości naszych wyrobów.

Tysiące metrów sześciennych przestrzeni zostało wypełnionych izolacjami termicznymi / ogniochronnymi / dźwiękochłonnymi przez nasz wykwalifikowany personel, który przeszedł odpowiednie szkolenia i jest gotowy na każde wyzwania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, która na pewno przyniesie obopólne korzyści!

Dlaczego my?

Jesteśmy firmą, która oprócz produkcji maszyn również aktywnie z nich korzysta. Będąc jednocześnie na obu końcach łańcucha potrafimy dowiedzieć się z pierwszych rąk jakie jest zapotrzebowanie konsumenta, jakich możliwości się spodziewa oraz co jest dla niego kluczowe. Nieustannie dbamy o jakość i precyzję wykonania naszych maszyn.

Wraz z bankiem ING pomagamy w finansowaniu zakupu wybranej maszyny.