Polska, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Chrzanów Duży 15
pl en ru ru fr es cz sk lt lv se ua

O nas

Firma Terex jest marką z 25 letnim doświadczeniem w branży przemysłowo-budowlanej. Kompletowany przez lata zespół wyspecjalizowanych inżynierów dba o nieustanny rozwój naszych produktów. Nasze technologie i innowacyjne rozwiązania pomagają w tworzeniu wielu prestiżowych przedsięwzięć takich jak: II linia Warszawskiego Metra, terminal LNG w Świnoujściu, odrestaurowanie Sali Kongresowej i wiele innych, a same produkty doceniane są na całym świecie.

Podstawowa działalność firmy opiera się na produkcji maszyn, dociepleniach stropodachów, handlu materiałami dociepleniowymi i natryskach ogniochronnych, ciepłochronnych i akustycznych. Wykonanie niespełna 900.000 metrów kwadratowych dociepleń metodą "blow in" pozwoliło firmie Terex zebrać ogromne doświadczenie, które procentuje dużą ilością zadowolonych klientów z wykonanych usług.

Setki sprzedanych maszyn  ułatwiają wykonywanie wielu inwestycji, a dziesiątki tysięcy natryśniętych metrów zapewniają ciepło i bezpieczeństwo tysiącom ludzi.

Uwżanie obserwujemy trendy pojawiające się na rynku i staramy się szybko na nie reagować, mając zawsze na uwadze potrzeby naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy!