Pożar jest jedną z najczęstszych przyczyn kompletnej destrukcji budynków. Kompletnych zniszczeń można uniknąć poprzez odpowiednie zabezpieczenie konstrukcji. Poprzez natrysk ogniochronny lub nałożenie farb pęczniejących możemy osiągnąć odporność ogniową od R15 do R240. Takie zabezpieczenia znacząco wpływają na poziom bezpieczeństw użytkowników obiektów i redukują koszty poniesione podczas rewitalizacji budynków po ewentualnych pożarach. Natryski ogniochronne mają także właściwości ciepłochronne i akustyczne, co wpływa na koszty i komfort użytkowania budynków.

Przedsiębiorstwo TEREX od lat zajmuję się bierną ochroną przeciwpożarową w budownictwie. Zdobyte doświadczenie nie tylko w Polsce podczas wykonywania wielu rozmaitych prac, pozwala na zapewnienie najwyższych jakości usług. Fakt, iż pracownicy firmy TEREX pracują na maszynach naszej produkcji powoduje, że sprzęt na jakim wykonują zlecenia jest dopracowany do perfekcji.

Współpracujemy i posiadamy autoryzację największych producentów materiałów do biernej ochrony przeciwpożarowej takich jak MERCOR czy PROMAT.