Oprócz produkcji maszyn do natrysków na mokro i wdmuchiwania różnych granalutaów izolacyjnych oraz świadczenia usług w zakresie termoizolacji, zabezpieczeń ogniochronnych i akustycznych różnych budynków świadczymy usługi wynajmu produkowanych przez nas maszyn.

 

Wynajmujemy:

  • Maszyny do wdmuchiwania materiałów izolacyjnych,
  • Maszyny do natrysków na mokro tynków akustycznych, mieszanek ogniochronnych, celulozy, materiałów na bazie wełny szklanej do docieplania stropów piwnic, garaży, parkingów,
  • Niezbędne wysposażenie do pracy z naszymi maszynami.

 

Chętnie dzielimy się nasza wiedzą i doświadczeniem.

 

 

Maszyny do wdmuchiwania:

 

ADW 2010 

 

 

Maszyna uniwersalna, wysoko wydajna do wdmuchiwania wełen szklanych, wełen kamiennych, celulozy. Doskonale radzi sobie z wdmuchiwaniem granulatów w skosy dachowe, z luźnym nasypem. Posiada rekomendacje takich producentów jak Knauf, Paroc czy Ursa.

 

ADW 2010 HDS:

 

 

Maszyna ADW 2010 HDS dedykowana jest materiałom z włókna drzewnego. Doskonale radzi sobie także z innymi materiałami takimi jak wełna szklana, wełna kamienna, celuloza czy styropian. Polecana jest przez STEICO.

 

Maszyny do natrysków na mokro:

ADW 2012 HD

 

 

 

Najlepsza na rynku maszyna do natrysków mieszanek cementowych. Ze względu na swoją nowoczesną i przemyślana konstrukcje pozwala na bardzo równomierną pracę, która zapewnia dużą jakość wykonania nakładanych tynków ogniochronnych. Maszyna bardzo dobrze radzi sobie również z celulozą. Posiada rekomendacje firmy Mercor oraz Promat.

ADW 2014

 

 

Jednofazowa maszyna do natrysku mieszanek cementowych. Lekka i mobilna maszyna. Posiada rekomendacje firmy Mercor oraz Promat.

 

Maszyna do wdmuchiwania styropianu:

ADW STYRO

Maszyna ADW STYRO dedykowana do wdmuchiwania styropianu.