Profesjonalne rozwiązania natryskowe na bazie wełny mineralnej.

O firmie Terex

O firmie

Nasza firma zajmuje się profesjonalną produkcją maszyn do natrysków mieszanek cementowych, celulozy, materiałów na bazie wełny mineralnej i wdmuchiwania materiałów izolacyjnych takich jak wełna szklana, wełna kamienna, celuloza, styropian, jak również kompleksową obsługą: posiadamy przeszkolone ekipy zajmujące się obsługą maszyn u klienta, prowadzimy wynajem samych maszyn oraz ich serwis.

Podstawowa działalność firmy opiera się na :

  • produkcji maszyn do wdmuchiwania (ociepleń metodą pneumatyczną) granulatów oraz natrysków na mokro
  • wynajmie maszyn oraz ich serwisie
  • handlu materiałami do ociepleń i natrysków.

 

Kompletowany przez lata zespół wyspecjalizowanych inżynierów dba o nieustanny rozwój naszych produktów. Nasze technologie i innowacyjne rozwiązania pomagają w tworzeniu wielu prestiżowych przedsięwzięć takich jak: II linia Warszawskiego Metra, terminal LNG w Świnoujściu, odrestaurowanie Sali Kongresowej i wiele innych, a same produkty doceniane są na całym świecie.

 

Wykonanie ponad 1.000.000 metrów kwadratowych dociepleń metodą “blow in” pozwoliło firmie Terex zebrać ogromne doświadczenie, które procentuje dużą ilością zadowolonych klientów z wykonanych usług.

Setki sprzedanych maszyn ułatwiają wykonywanie licznych inwestycji, a wiele tysięcy natryśniętych metrów zapewniają ciepło i bezpieczeństwo tysiącom ludzi.

W swojej branży mamy ponad 27 letnie doświadczenie oraz klientów w całej Europie. Setki sprzedanych maszyn oraz wiele rekomendacji firm takich jak: PAROC Polska, ISOVER, URSA, PROMAT świadczą o najwyższej jakości naszych wyrobów.

Tysiące metrów sześciennych przestrzeni zostało wypełnionych izolacjami termicznymi / ogniochronnymi / dźwiękochłonnymi przez nasz wykwalifikowany personel, który przeszedł odpowiednie szkolenia i jest gotowy na każde wyzwania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, która na pewno przyniesie obopólne korzyści!

Dlaczego my?

Jesteśmy firmą, która oprócz produkcji maszyn również dostarcza materiały i czynnie uczestniczy w inwestycjach na terenie całego kraju jak i zagranicą. Będąc jednocześnie na obu końcach łańcucha potrafimy dowiedzieć się z pierwszych rąk jakie jest zapotrzebowanie konsumenta, jakich możliwości się spodziewa oraz co jest dla niego kluczowe. Nieustannie dbamy o jakość i precyzję wykonania naszych maszyn.