Profesjonalne rozwiązania natryskowe na bazie wełny mineralnej.

Produkcja maszyn

Opis

ADW BlowJet

Maszyna o bardzo dużej funkcjonalności specjalizowana do natrysków termicznych i akustycznych na mokro materiałów celulozowych i na bazie wełen szklanych oraz do wdmuchiwania na sucho materiałów celulozowych, wełen szklanych i kamiennych. Posiada możliwość bezpośredniego podłączenia dodatkowych dmuchaw AB 2015 w konfiguracji szeregowej lub równoległej. Przy połączeniu szeregowym zwiększamy ciśnienie nadmuchu dzięki czemu możemy wdmuchiwać wełny przez dysze o średnicy od 12 mm. Przy połączeniu równoległym mamy możliwość wdmuchiwania w przestrzenie zamknięte wełen drzewnych i odpowiedniego ich zagęszczenia lub możemy zwiększyć wydajność przy wdmuchiwaniu ciężkich wełen kamiennych.

Maszyna posiada 2 dodatkowe wyjścia 230 V , jedno do podłączenia dodatkowych dmuchaw AB 2015, drugie do podłączenia pompy do podawania roztworu kleju przy natryskach na mokro. Zasilanie z sieci trzyfazowej 3*400 V.

Podstawowe zalety:

  • duża równomierność i ciągłość podawania materiału,
  • bardzo dobre rozdrobnienie,
  • bardzo duży zakres nastaw dmuchaw oraz podawania materiału dzięki precyzyjnemu sterowaniu ślimakiem i dmuchawami przy pomocy falowników wektorowych,
  • maszyna mobilna, prosta i łatwa w obsłudze, wygodna w czyszczeniu,
  • dużą zaletą naszych konstrukcji jest możliwość szybkiej i samodzielnej wymiany uszczelnień dozownika( AIR – LOCK ) bez konieczności rozbierania maszyny. Usytuowanie sterowania maszyn jest ergonomiczne i wygodne do obsługi.
    Maszyna posiada pięć kontrolek stanu pracy.

 

Specyfikacja PDF

Parametry

 

Waga 330 kg
Wysokość 150 cm
Szerokość 70 cm
Długość 159 cm
Przyb. wydajność 900 kg / h
Zastosowanie do natrysku wełny szklanej celulozy oraz do wdmuchiwania
Wymagane zasilanie 4×400 V 50Hz
Moc pobierana 10 kW
Układ wysokociśnieniowy z uszczelnionym dozownikiem
Zalecana średnica rury transportowej 80 mm

 

Video

Galeria