Profesjonalne rozwiązania natryskowe na bazie wełny mineralnej.

Wynajem i serwis

Witamy na stronie TEREX.PL

TEREX – wynajem oraz serwis maszyn

 

Oprócz produkcji maszyn do natrysków na mokro i wdmuchiwania różnych granalutaów izolacyjnych oraz świadczenia usług w zakresie termoizolacji, zabezpieczeń ogniochronnych i akustycznych różnych budynków świadczymy usługi wynajmu produkowanych przez nas maszyn.

Wynajmujemy:

  • Maszyny do wdmuchiwania materiałów izolacyjnych,
  • Maszyny do natrysków na mokro tynków akustycznych, mieszanek ogniochronnych, celulozy, materiałów na bazie wełny szklanej do docieplania stropów piwnic, garaży, parkingów,
  • Niezbędne wysposażenie do pracy z naszymi maszynami.

Maszyny do wdmuchiwania

Maszyna uniwersalna, wysoko wydajna do wdmuchiwania wełen szklanych, wełen kamiennych, celulozy. Doskonale radzi sobie z wdmuchiwaniem granulatów w skosy dachowe, z luźnym nasypem. Posiada rekomendacje takich producentów jak Knauf, Paroc czy Ursa.

Maszyna ADW 2010 HDS dedykowana jest materiałom z włókna drzewnego. Doskonale radzi sobie także z innymi materiałami takimi jak wełna szklana, wełna kamienna, celuloza czy styropian. Polecana jest przez STEICO.

Maszyny do natrysków

Najlepsza na rynku maszyna do natrysków mieszanek cementowych. Ze względu na swoją nowoczesną i przemyślana konstrukcje pozwala na bardzo równomierną pracę, która zapewnia dużą jakość wykonania nakładanych tynków ogniochronnych. Maszyna bardzo dobrze radzi sobie również z celulozą. Posiada rekomendacje firmy Mercor oraz Promat.

Jednofazowa maszyna do natrysku mieszanek cementowych. Lekka i mobilna maszyna. Posiada rekomendacje firmy Mercor oraz Promat.

Maszyny do wdmuchowania styropianu

Maszyna ADW STYRO dedykowana do wdmuchiwania styropianu.

TEREX –  serwis maszyn

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn produkowanych przez naszą firmę. Naprawiamy i przerabiamy również agregaty innych producentów. Oferujemy szybkie i nowoczesne rozwiązania problemów związanych z pracą wszelkich maszyn do wdmuchów i natrysków. Wieloletnie doświadczenia naszych inżynierów i mechaników oraz zaplecze techniczne są gwarancją wysokiej jakości usług.